Deloitte_winner_20142014 yılını bitirmeye hazırlandığımız bu son haftalarda Arvento önemli bir başarıya daha imzasını attı. Kurulduğu günden bu yana %4973 büyüme oranını yakalayan Arvento, bu yıl da Deloitte Teknoloji Fast50 2014 Programı’nda ard arda  5.kez yer almayı başararak, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 50 Teknoloji Şirketi arasındaki yerini korudu.
Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü  Teknoloji Fast50 Programı’nda şirketler 2009-2013 yılları arasındaki net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre değerlendiriliyorlar.
Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2014 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2009 yılında en az 50.000 Euro, 2013 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor.
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren şirketler, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyorlar.
Bu yıl bu programda 5.kez yer alan Arvento, Türkiye ve EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.
Bizde Birkudo Bilişim olarak Araç Takip markası olarak Arvento ile çalıştığımız ve Arvento’nun en büyük bayisi olduğumuzdan dolayı onur ve gurur duyuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.