Ilk_5_TRABI Research araştırma şirketinin dünya çapında 100 binin üzerinde kullanıcısı olan araç takip şirketlerini değerlendirdiği araştırmanın sonucunda Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında listede dünyanın en büyük 5. şirketi olarak yer aldı.
Dünyanın önde gelen araştırma şirketi ABI Research’ün dünya üzerinde 100 binin üzerinde kullanıcısı olan en büyük 21 araç takip şirketini; küresel ve bölgesel pazar payı, bölgesel kapsama alanı, teknolojik altyapı, sektörel çözümler, kalite, güvenilirlik, fiyatlandırma politikası, finansal ve organizasyonel güçlülük ve yenilikçilik kriterleri ile değerlendirildiği “Commercial Telematics Competitive Assessment – Q3 2014”  raporunda Arvento, dünya devleri arasında bir Türk markası olarak 5. sırada yer aldı. Araştırma ile Arvento’nun araç takip ve filo yönetim sistemlerinde dünyanın en büyük oyuncuları arasında olduğu bir kez daha tescillendi.
Türkiye’nin yanı sıra 23 ülkede daha faaliyet gösteren Arvento geçen yıl Avrupa genelinde 31 ülkeden 17 bin şirketin katıldığı Avrupa İş Ödülleri’nde kendi kategorisinde “Avrupa’nın En Başarılı Şirketi” seçilmişti.
Kurulduğu 2005 yılının sonunda 12 müşterisine ait 240 araçla başladığı yolculuğuna bugün 3 kıtada 33 binin üzerinde müşteri ve 450 binin üzerinde cihaz sayısı ile her geçen gün daha da büyüyerek devam eden Arvento, alanında dünyada lider olma hedefiyle yeni yılda da çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.